İhracat Yöntemleri

Perlitin Paketlenmesi ve Paketlenmesi; İşinde uzmanlaşmış tecrübeli çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır. Paketleme yapılırken ürünün nem içeriğinin standartlara uygun olup olmadığı kontrol edilir.

Ürünlerimiz müşterilerimize ulaşana kadar uygun koşullarda depolanmakta ve muhafaza edilmekte;

Standart ambalajlarımız Bigbag (maksimum 1200-1250-1350 kg), PP torba (20-25-40-50 kg) ve (25 kg) kağıt torbalardadır.

Ürünler konteynırlara yüklenmeden önce ahşap veya plastik paletler üzerine yerleştirilebilir.

Kalite kontrol sorumlularımız Perlit Enstitüsü ve ASTM tarafından belirlenen standartlara uygun olarak düzenli olarak elek analizi ve ilgili diğer testleri yaparak üretim kalitesini ve standardını en üst seviyede tutmak için çalışmaktadır.

Akper Madencilik, ham perliti ve genleştirilmiş perliti modern proseslerle işleyerek katma değeri çok yüksek bir endüstriyel mineral haline getirmek için Ar-Ge faaliyetlerine aralıksız devam edecektir.

Akper Madencilik tarafından üretilen tüm perlit ürünleri genel olarak inşaat, filtrasyon, döküm, tarım ve kriyojenik izolasyon sektörlerinde kullanılmaktadır.

Akper Madencilik, Kocaeli EVYAP PORT, SAFİPORT, GÜBRETAŞ LİMAN'daki terminallerden 20 ve 40 konteyner düzenlemektedir. Ayrıca İstanbul AMBARLI LİMANI, Mersin LİMANI yükleme için firmamızın kullandığı terminallerdir.

Dökme Perlit Cevheri yüklemelerimizi Zonguldak PORT (Liman) ve Bartın (PORT) Liman terminallerinden temin etmekteyiz.

Dökme ve Konteyner yüklemelerimiz için SAMSUN PORT limanına kullanmaktayız.

Akper Maden Deniz Taşımacılığı 20'lik konteyner ve 40'lık konteynerde 25 kg ile yapılmaktadır. çuval, 40 kg. çuval, 50 kg. çuvallarda ve 1250 kg.-1350 kg'lık Bigbaglerde. Paletli veya paletsiz konteynerlere de yüklenebilir. Yüklemelerinizin zarar görmemesi için titiz davranan personelimiz, yüklemelerinizi özenle ele alacaktır.

Firmamız ihracat yüklemeleri için tüm limanları kullanmaktadır. Genel olarak tercih edilen yurtdışı gönderilerimiz için tercih edilen limanlar hakkında detaylı bilgiye ilgili linklerden ulaşabilirsiniz.

Yılport, Kocaeli Port

http://www.yilport.com/?lang=en#

Evyapport, Kocaeli Port

http://www.evyapport.com/contact.php

Kumport, Istanbul Port

http://www.kumport.com.tr/ENG/index.html

Mardaş Port, Istanbul Port

http://www.mardas.com.tr/LimanIsletme/mardas.aspx?id=8&lang=tr

Samsunport, Samsun Port

http://www.samsunport.com.tr/index.html

Hopaport, Artvin Port

http://www.hopaport.com.tr/

Mersinport, Mersin Port

http://www.mersinport.com.tr/
 

 

Telefon
WhatsApp
Linkedin